AI - API - CX - DX
Transformace 2019
Digitální transformace a AI ve finančních službách
1. březen 2019, Praha

Sponzoři


FINREG PARTNERS je specializovanou advokátní kanceláří, která poskytuje právní služby se zaměřením na oblast regulace finančních služeb a bankovnictví, FinTech, investiční fondy a kapitálové trhy.

Mezi klíčové oblasti její specializace patří také problematika digitalizace finančních služeb, otevřené bankovnictví, blockchain ve finančním odvětví a související právní a compliance aspekty. Toto poradenství poskytuje jak tradičním finančním institucím, včetně bank, tak českým i zahraničním fintechovým společnostem.

Pro více informací navštivte: www.finregpartners.cz

 
 

Společnost Deloitte je předním světovým poskytovatelem auditů a pojištění, poradenství, finančního poradenství, poradenství v oblasti rizik, daní a souvisejících služeb. Naše síť členských firem ve více než 150 zemích a územích obsluhuje čtyři z pěti společností seznamu Fortune Global 500®.

Na webových stránkách www.deloitte.com se dozvíte, jakým způsobem přibližně 264 000 zaměstnanců společnosti Deloitte pomáhá našim zákazníkům.

Pro více informací navštivte: www.deloitte.cz¨

 
 

PwC Česká republika je součástí celosvětové sítě firem s více než 250 tisíci lidí ve 158 zemích světa.

V PwC usilujeme o vytváření důvěry a řešení důležitých problémů ve společnosti. Poskytujeme kvalitní auditorské, daňové, právní a poradenské služby, jimiž podporujeme naše klienty při dosahování jejich cílů.

Pro více informací navštivte: www.pwc.cz

 
 

RacioNet je velmi rychle rostoucí maďarský startup. Naším cílem je poskytovat komplexní a kvalitní služby pro rozsáhlé i složité projekty v oblati FinTech, při kterých můžeme využít naše bohaté odborné schopnosti a zkušenosti s řízením projektů. V soutěži Deloitte Technology Fast 50 – 2010 se naše společnosti RacioNet umístila na 11. pozici mezi nejrychleji rostoucími technologickými firmami ve střední Evropě.

Pro více informací navštivte: www.racionet.hu/en

 
 

Rowan Legal je advokátní kancelář s více než 28 letou tradicí na českém trhu, která patří mezi špičku v oboru práva informačních technologií na českém trhu. V roce 2018 již po deváté v řadě získala ocenění „Právnická firma firmu v oblasti IT“.

Členové týmu ROWAN LEGAL jsou renomovanými odborníky oblasti práva ICT. Poskytují  poradenství v oblastech implementace informačních systémů, outsourcingu, vývoji software, e commerce, cloud computingu a kybernetické bezpečnosti a dalších. Díky komplexnosti poskytovaných služeb tak mezi klienty patří příjemci služeb informačních a komunikačních technologií, včetně klientů z finančního sektoru.

Pro více informací navštivte: www.rowanlegal.com

 
 

EY je předním celosvětovým poskytovatelem odborných poradenských služeb v oblasti auditu, daní, transakčního a podnikového poradenství.

Znalost problematiky a kvalita služeb, které poskytujeme, přispívají k posilování důvěry v kapitálové trhy i v ekonomiky celého světa.

Výjimečný lidský a odborný potenciál nám umožňuje hrát významnou roli při vytváření lepšího prostředí pro naše zaměstnance, klienty i pro širší společnost.

Pro více informací navštivte: www.ey.com

 
 

Partneři


Revolut začal fungovat v červenci roku 2015 s velkolepou misí obrátit bankovní sector vzhůru nohama. Díky aplikaci Revolut si mohou lidé založit běžný účet během 60 vteřin, platit v zahraničí ve více jak 150 měnách bez poplatků, na svém Revolut účtu disponovat a směňovat 25 měn a posílat domácí i zahraniční platby za aktuální mezibankovní kurzy.

Od svého vzniku si londýnský startup našel přes 3 miliony zákazníků po celé Evropě a zprocesoval více než 210 milionů transakcí v kumulativní hodnotě přes 28 miliard dolarů. Revolut si doposud získal investice ve výši 336 milionů dolarů od nejzvučnějších investorských jmen jakou jsou DST Global, Index Ventures, Balderton Capital či Ribbit Capital.

Pro více informací navštivte: www.revolut.com/cz-en

 
 

Mastercard je celosvětovým technologickým lídrem, který pracuje na zásadních projektech zaměřených na rozvoj trhu a propojování finančního světa s obsluhou zákazníka. Provozuje nejrychlejší síť pro zpracování plateb, která propojuje spotřebitele, finanční instituce, obchodníky, vlády a podniky ve více než 210 zemích a teritoriích celého světa; rozvíjí spolupráci s významnými technologickými hráči a intenzivně pracuje na akceptaci karet a rozšíření mobilních plateb v měnícím se digitalizovaném světě. Produkty a řešení společnosti Mastercard ještě více usnadňují, zabezpečují a zefektivňují každodenní obchodní činnosti – například nakupování, cestování, podnikání a hospodaření s financemi.

Během své přes padesát let trvající historie se značka Mastercard dostala do povědomí lidí na celém světě a nyní se řadí mezi nejlépe rozpoznatelné globálně působící značky.

Pro více informací navštivte: www.mastercard.cz

 
 

Mediální partneři


Portál www.Roklen24.cz je exkluzivní portál o ekonomice, financích a investicích, který poskytuje aktuální ekonomické zpravodajství, real-time data, grafy, analýzy, videa a rozhovory. Zprávy a informace o ekonomice a finančních trzích sleduje nejbonitnější skupina uživatelů na českém internetu.

Jde především o fyzické osoby a firmy zajímající se o ekonomiku, finance, investování a alokaci volného kapitálu.

Pro více informací navštivte: www.roklen24.cz

 
 

Měsíčník Bankovnictví je určen zejména pro vyšší a vrcholový management odpovědný za řízení a tržní úspěch finančních společností, pro pracovníky podílející se v těchto firmách na tvorbě produktů, jejich marketingu, podpoře prodeje, organizaci a řízení. Časopis přináší informace o situaci na kapitálových a finančních trzích, o trendech a vývoji v retailovém a investičním bankovním sektoru, o nových produktech a informačních technologiích využívaných v bankovnictví.

Předplatitelé získávají také mobilní aplikaci, díky které mohou mít všechna vydání vždy u sebe. Bankovnictví je partnerem všech významných konferencí z oboru profesionálních  nancí a organizátorem odborných seminářů.

Pro více informací navštivte: www.bankovnictvionline.cz

 
 

Profi Poradenství a Finance je odborný magazín pro profesionální finanční poradce, kteří žádají každý měsíc kvalitní analýzy, spolehlivý informační servis, strategie, rady a náměty, které potřebuje každý profesionál v oboru finančního poradenství.

Čtenáři jsou manažeři a profesionálové na straně zprostředkovatelů finančních služeb, kteří se zabývají nezávislým finančním poradenstvím a potřebují tak spolehlivé informace ke své práci. Značnou část čtenářů tvoří zprostředkovatelé registrovaní u ČNB.

Pro více informací navštivte: www.profipf.cz

 
 

Na webovém portálu Peníze.cz, který každý měsíc navštíví více než 1,5 milionu Čechů a Češek, najdete praktické a srozumitelné rady ze světa osobních financí. Dozvíte se, jak správně vyplnit daňové přiznání, kolik stojí dobře nastavené životní pojištění a jak ho vybrat, nebo jak správně investovat, abyste se zajistili na stáří a nemuseli se spoléhat na stát.

Kromě toho u nás najdete největší databázi kalkulaček od výpočtu čisté mzdy a důchodového věku přes výpočet mateřské až po kalkulačky cestovního pojištění nebo povinného ručení. Vše na jednom místě!

Pro více informací navštivte: www.penize.cz

 
 

Časopis Finmag

Na každém čísle pracujeme dva měsíce – déle než kdokoliv jiný. Hledáme důležitá témata a čerstvé perspektivy. Oddělujeme signál od šumu. Baví nás to. Vás to bude bavit taky. Na konci je totiž časopis, který si přečtete celý. Časopis, se kterým budete chytřejší. Finmag.

Pro více informací navštivte: finmag.penize.cz

 
 

UDRŽOVÁNÍ PŘEHLEDU O DĚNÍ V OBORU JE SOUČÁSTÍ PROFESNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Zpravodajský portál pro banky a pojišťovny Czechbanking.cz přináší aktuální informace z Vašeho oboru. Rychlý přehled zpráv, který šetří čas, zasíláme 3x týdně na Váš email.

Na jednom místě získáte informace z trhu o nových produktech, nových kampaních, o lidech a jejich funkcích, o výsledcích průzkumů, výsledcích hospodaření, o aktivitách společenské odpovědnosti, tiskovkách, eventech…

Zpravodajský portál pro banky a pojišťovny Czechbanking byl spuštěn v roce 2014 jako pátý profesní projekt vydavatelství Erich Handl. Vydavatelství Erich Handl dále vydává od roku 2005 profesní magazíny Autodealers, Automakers, Autologistika a Ekologická revue.

Pro více informací navštivte: www.czechbanking.cz

 
 

CFO World je projekt orientovaný na finanční ředitele. Jeho primárním cílem je informovat o novinkách v oblasti práce finančních ředitelů, tj. ukázat, že svět financí není jen prostředím nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických plánů.

CFO World společně s finančními řediteli hledá odpovědi na otázky jak řídit kapitál, monitorovat peněžní toky, jak zvýšit výkonnost firmy, kontrolovat a řídit rizika s ohledem na efektivitu a hodnotu firmy. CFO World informuje o hledání cest k dokonalosti finančního řízení, o výměně zkušeností a znalostí, o nástrojích ke zvýšení profesní odbornosti a vzdělávání, zamýšlí se nad tím, jak posílit prestiž finančního řízení podporou kariérového růstu.

Pro více informací navštivte: www.cfoworld.cz

 
 

IT strategie pro manažery

Dvouměsíčník o nových technologiích a efektivním řízení podnikové informatiky. CIO Business World přináší nejnovější ekonomické trendy a analýzy, praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií.

Nabízí možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů a věnuje se také důsledkům vstupu ČR do EU. CIO Business World je určen pro čtenáře z oblasti vyššího managementu firem ze všech odvětví ekonomiky. Na českém trhu vyplňuje mezeru mezi tradičními ekonomickými a IT magazíny.

Pro více informací navštivte: www.businessworld.cz

 
 

Časopis IT Systems se zaměřuje na problematiku informačních systémů a ICT řešení v podnicích a organizacích všech odvětví. IT Systems oslovuje manažery, kteří chtějí mít přehled o aktuální nabídce a trendech v oblasti podnikových aplikací a služeb. Současně pomáhá IT profesionálům efektivně spravovat IT v souladu s potřebami byznysu.
Pravidelná vydání měsíčníku IT Systems doplňují specializované přílohy zaměřené na vybraná témata (ERP, BI, bezpečnost...) nebo odvětví (výroba, veřejný sektor...).
Obsah časopisu IT Systems je provázán s řadou elektronických médií, zejména s portálem SystemOnLine.cz a tematickým webem ERPForum.cz a newslettery SystemNEWS a ERPnews.

Pro více informací navštivte: www.systemonline.cz/casopis-it-systems

 
 

Odborný server Investujeme.cz je nezávislým zdrojem informací z oblasti investic a finančního trhu zejména pro profesionály z oblasti finančního poradenství. Vedle investic pokrývá oblast bankovních a pojišťovacích produktů i možnosti spoření na stáří.

Vydavatelem portálu je finančně poradenská společnost Fincentrum a hlavními partnery Czech Fund, finanční skupina Wüstenrot a Česká bankovní asociace.

Pro více informací navštivte: www.investujeme.cz

 
 

Finančnímyš.cz je nezávislý online ekonomický magazín. Přináší aktuální i analytické informace ze světa financí. Oslovuje běžného i poučeného spotřebitele finančních produktů. Nabízí praktické informace, ne odborné poradenství nebo samotné finanční produkty.

Pro více informací navštivte: www.financnimys.cz

 
 

Poradci-sobě.cz je nezávislý web pro finanční profesionály a přináší jim články a videa z poradenské praxe, komunitní prostředí pro diskuse, blogy odborníků i možnosti propagace. Jedná se o nejčtenější medium s více jak 14.000 registrovanými uživateli. Registrujte se na poradci-sobe.cz!

Pro více informací navštivte: www.poradci-sobe.cz


SmithNovak © | Kontakt