Recruitment ČR
1. červen 2018

Sponzor


 

Hays Czech Republic s.r.o. je součástí Hays plc, světového leadera v oblasti zaměstnávání specialistů. V současné době má Hays 252 poboček ve 33 zemích světa, kde zaměstnává více než 10,000 lidí ve 20 různých specializacích.

Společnost Hays Czech Republic s.r.o. otevřela svou první kancelář v roce 1998 a je vedoucí společností na českém trhu v oblasti náboru kvalifikovaných pracovníků na trvalý i dočasný pracovní poměr i na projektové role. V našich specializovaných divizích zaměstnáváme 80 odborných konzultantů, kteří se věnují jednotlivým segmentům pracovního trhu, a nadále rozšiřujeme naše aktivity v Praze i dalších regionech České republiky.

Pro více informací navštivte: www.hays.cz

 
 

Partner


 

Jsme milovníci vína, zkrátka Vínovníci. Vyhledáváme kvalitní víno, jídlo a dobrou společnost. Ale hlavně to víno! Víme, že to nejlepší nenajdete v supermarketech, ale přímo u poctivých vinařů v jejich sklípcích. Proto je pravidelně navštěvujeme a vybíráme pro vás jen nejlepší z nejlepších. O naše favoritní vína se s vámi dělíme na zážitkových degustacích, v dárkových balíčcích pro zaměstnance firem a na různých vinných eventech..

Pro více informací navštivte: www.vinovnici.cz

 
 

Odborní partneři


 

Klub personalistů České republiky, z. s. je platformou pro vzdělávání a setkávání personálních manažerů a dalších pracovníků a studentů oboru lidských zdrojů a andragogiky, který  působí  v České republice již 26 let.

Pro své členy a další příznivce Klubu pořádáme diskusní stoly na aktuální témata včetně legislativních změn, pravidelné semináře, workshopy a konference z oblasti měkkých i tvrdých dovedností, spolupracujeme s MPSV, MŠMT, Svazem průmyslu a obchodu, Unií zaměstnavatelských svazů, Národním vzdělávacím fondem a dalšími státními i soukromými institucemi.

Naším cílem je se společně se svými členy a dalšími účastníky našich akcí a projektů aktivně podílet na ovlivňování a spoluvytváření podoby zdejšího personalistického prostředí.

Pro více informací navštivte: www.klubpersonalistu.cz

 
 

RUBIKON Centrum je nestátní nezisková organizace. Od roku 1994 pomáháme lidem, kteří chtějí překročit svou trestní minulost. Podporujeme je na jejich cestě zpátky do společnosti – v získání a udržení práce, v řešení dluhů a v odpovědnosti vůči sobě, rodině i okolí. Za 23 let existence jsme pomohli více než 25 tisícům klientů. Základem úspěchu naší práce je komplexní přístup k řešení problému. Proto našim klientům nabízíme tři hlavní služby – podporu při nalezení zaměstnání, při řešení dluhů a program alternativních trestů. Cílem všech našich programů je sociální stabilizace klientů a jejich motivace k práci, splácení dluhů a poctivému a odpovědnému životu.

Pro více informací navštivte: www.rubikoncentrum.cz

 
 

Nadace Krása pomoci byla založena v roce 2008. Během deseti let podpořila projekty neziskových organizací, které pomáhají seniorům, částkou přesahující 30 milionů korun. Podporuje programy domácí péče o seniory a dobrovolnické programy po celé České republice.

Nadace také vede vlastní unikátní projekt, který se jmenuje „Doma bez obav.“ V rámci něj koordinátorky péče propojují osamělé seniory se službami domácí péče, které jim umožní žít ve svém domácím prostředí, ale o kterých sami senioři nevědí, nebo o ně neumějí sami požádat. Cílem tohoto projektu je zajistit důstojný život seniorů ve vlastní domácnosti jak nejdéle je to možné. Takto Nadace Krása pomoci pomohla tisícům seniorů, kteří by jinak museli předčasně do ústavní péče.

Pro více informací navštivte: www.krasapomoci.cz

 
 

Mediální partner


 

Echo24.cz chce být protiváhou oligarchizovaným českým médiím. Čtenáři Echo24 nemusí přemýšlet nad tím, jakým zájmům slouží. Echo24 chce sloužit pouze svým čtenářům.

Pro více informací navštivte: www.echo24.cz

 
 

Profi HR

Odborný dvouměsíčník Profi HR se zabývá problematikou HR již 5 let. Časopis je určen pro odbornou veřejnost, jako jsou HR manažeři, personalisté a ostatní pracovníci odpovědní za řízení a vedení lidí. Magazín se obsahově zaměřuje na poskytování aktuálně praktických rad, např. case studies, zahraniční trendy, nástroje v managementu nebo inspirativní know-how pro vedoucí pracovníky v oblasti řízení lidí.

Dalšími hlavními tématy jsou recruitment, vedení, motivace, politika odměňování (včetně tematiky zaměstnaneckých benefitů), vzdělávání a rozvoj zaměstnanců, řízení, informační technologie pro personální management nebo právní výklady v legislativě. Profi HR vydává vydavatelství A11, které má v portfoliu další odborné tituly jako Profi Poradenství&Finance, Zdravotnické noviny aj.

Pro více informací navštivte: www.profihr.cz


SmithNovak © | Kontakt