14. ročník konference
HYPOTÉKA 2020
PRAHA  |  15. září 2020
Speciální nabídka!
 
150+
účastníků
80+
společností
30+
přednášejících
5
bloků

Propad v počtu i objemu hypoték, kontinuální pokles úrokových sazeb v roce 2019, regulace a do všech produktů a procesů prostupující digitalizace formují lokální hypoteční trh. Poskytovatelé i zprostředkovatelé hypotečních úvěrů ale nemusí rychle reagovat jen na vývoj rezidenčního trhu, ale zejména na potřeby a očekávání zákazníka.

Na již 14. ročníku konference Hypotéka se opět setkají přední představitelé českého a slovenského hypotečního trhu a otevřou diskuze na nejaktuálnější témata.

Tato konference v roce 2019
Třináctý ročník konference Hypotéka přinesl opět rekordní počet účastníků a živou debatu nad nejaktuálnějšími tématy lokálního hypotečního a rezidenčního trhu. Do diskuzí se připojili přední odborníci z České i Slovenské republiky, a to z bankovní i nebankovní sféry.
Naši účastníci o předchozích ročnících
“Konference byla skvěle zorganizována a prezentace byly velmi zajímavé.”
Jiří Pathy
Gepard Finance
“Veľmi informatívna konferencia, výborne odprezentovaná aj zorganizovaná.”
Zdenko Štefanides
Všeobecná úverová banka
“Akce byla perfektně připravena a realizována.”
Libor Ostatek
Golem Finance
“Konference byla výborně zorganizovaná, témata jednotlivých bloků byla dobře zvolena a jednotlivé prezentace skvěle provázané.”
Tomáš Zemanec
StringData
 
Partneři v roce 2019
Hlavní partner
Partnerská banka
Prémiový partner
Prémiový partner

Mediální partner
Mediální partner
Mediální partner
Mediální partner
Mediální partner
Mediální partner
Mediální partner
Mediální partner
Mediální partner
Mediální partner
Mediální partner
 
Minulí účastníci

Jiří Feix
generální ředitel
Hypoteční banka

profil

Jiří Feix, generální ředitel, Hypoteční banka

Jiří Feix začal svou bankovní kariéru v roce 1995 v ČSOB. Zde získal bohaté zkušenosti zejména v oblasti úvěrů pro firmy a podnikatele, od poskytování a schvalování úvěrů přes vymáhání až po vývoj nových produktů a procesů.

Má také zkušenosti z financování zahraničního obchodu, marketingu, platebních produktů a projektového vedení. Od r. 2015 do dubna 2017  v ČSOB vedl útvar Spotřebního financování, kterému se pod jeho vedením podařilo výrazně zvýšit prodeje spotřebitelských úvěrů a zviditelnit jméno ČSOB na trhu spotřebních půjček.

Generálním ředitelem Hypoteční banky je Jiří Feix od května 2017.

Jan Sadil
člen představenstva, vrchní ředitel pro oblast Retail a Skupinová komunikace
ČSOB

profil

Jan Sadil, člen představenstva, vrchní ředitel pro oblast Retail a Skupinová komunikace, ČSOB

Jan Sadil začal svoji bankovní kariéru v Komerční bance v roce 1995. V roce 2000 byl jmenován ředitelem odboru Úvěrů pro občany a v roce 2001 se stal členem představenstva společnosti odpovědným za Prodej a marketing v Českomoravské hypoteční bance (nyní Hypoteční banka). V roce 2003 se stal předsedou představenstva a generálním ředitelem Hypoteční banky. Členem představenstva ČSOB se stává v roce 2017 a zodpovídá za oblast Specializované bankovnictví a pojišťovnictví, od roku 2018 zastává pozici vrchního ředitele odpovědného za oblast Retail a od 1. ledna 2019 je zodpovědný také za oblast Skupinové komunikace.

Jan Sadil vystudoval ČVUT v Praze (Fakulta Stavebnictví) a absolvoval další studium na VŠE a VUT v Brně (Ústav soudního inženýrství).

Jan Antoš
Executive Director pro brand a strategické inovace
Trask

profil

Jan Antoš, Executive Director pro brand a strategické inovace, Trask Solutions

Jan Antoš  působí ve společnosti Trask od roku 2000. Jako Enterprise Architekt se podílel na největších transformací českých bank (např. GE Money, Raiffeisenbank) a vytvářel strategické architektonické studie pro digitální transformaci firem (např. Škoda Auto). Zároveň působí v Trasku jako Head of Innovations a zaměřuje se především na oblast Digital Business, a specificky na Digital Banking. Jan pomáhal Trasku jako první společnosti v Čechách uchopit téma PSD2, podílel se na legislativním procesu jeho transformace do národního práva a stojí za posunem českého trhu směrem celosvětovým lídrům v k Open Banking.

Jan je častý účastník a spíkr konferencí a pomáhá představovat širokému publiku nejnovější trendy spojené s digitalizací.

Michael Pupala
generální ředitel
Wüstenrot Financial Group

profil

Michael Pupala, generální ředitel, Wüstenrot Financial Group

Michael Pupala je generálním ředitelem a předsedou představenstva finanční skupiny Wüstenrot. Jako člen představenstva je zodpovědný především za inovace v oblasti obchodu, služeb a produktů.

„Řešení otázky bydlení je pro každého z nás jedním z klíčových životních rozhodnutí. Mým cílem je, aby služby Wüstenrotu nekončily jen u samotného financování, ale byli jsme přirozeným celoživotním partnerem našich klientů s garancí kvality, férovosti a inovativnosti. Zároveň jsem připraven intenzivně pracovat na tom, abychom pro naše stávající i budoucí obchodní partnery a kolegy vytvořili ty nejlepší podmínky pro dlouhodobou, stabilní a férovou spolupráci.“

Před příchodem do finanční skupiny Wüstenrot zastával pozici generálního ředitel ČEZ Prodej, kde měl mimo jiné na starosti rozvoj inovativních produktů a celkovou digitalizaci. Předtím působil v představenstvu pojišťovny AXA. Zkušenosti sbíral také v Raiffeisen stavební spořitelně, LBBW Bank nebo BAWAG Bank.

Bakalářský titul získal na Bankovním institutu vysoká škola v Praze. Poté odešel na University of St. Gallen, která se řadí k předním evropským ekonomickým univerzitám. Zde získal titul MBA. Dále si své vzdělání doplnil na University of Warwick ve Spojeném království, kde se zaměřil na studium změnového řízení a inovací.

Aleš Mašanský
Member of the Board and Chief Commercial Officer
Modrá pyramida

profil

Aleš Mašanský, Member of the Board and Chief Commercial Officer, Modrá pyramida stavební spořitelna

Aleš Mašanský absolvoval Provozně-ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity.

Svojí kariéru zahájil jako obchodní zástupce a později manažer malého obchodního týmu. Do bankovnictví vstoupil v roce 2000 svým působením v GE Money bank, kde v průběhu šesti let zastával pozice Regionální trenér, Manažer vzdělávání pobočkové sítě a Regionální hypoteční manažer. V roce 2006 nastoupil do Modré pyramidy, kde záhy převzal zodpovědnost za obchod.

Od roku 2014 působí jako člen představentva a Chief Commercial Officer.

Peter Golha
Head of Retail Products Division
Tatra banka

profil

Peter Golha, Head of Retail Products Division, Tatra banka

Peter Golha je již přes 15 lte součástí týmu slovenské Tatra banky, kde zastával pozice Regional Director, Head of Sales and Service Division, později zodpovídal za celou obchodní oblast a od roku 2015 působí na pozici Head of Retail Products Division.

Peter Golha vystudoval Ekonomickou univerzitu v Bratislavě.

Jiří Pathy
předseda představenstva
Gepard Finance

profil

Jiří Pathy, předseda představenstva, Gepard Finance

Jiří Pathy  je ve vedení společnosti Gepard Finance a.s. od roku 2014. Za dobu jeho působení se stala značka Gepard Finance klíčovým hráčem a největším hypotečním specialistou na trhu hypoték České republiky.

Své obchodní zkušenosti získal Jiří Pathy ve vedoucích pozicích GE Money Multiservis, jako obchodní ředitel pro GE Střední a Východní Evropu, v Homecredit Ukrajina nebo ve vedením tradiční české značky domácích spotřebičů ETA a.s.

Filip Hanzlík
náměstek výkonného ředitele, hlavní právník
Česká bankovní asociace

profil

Filip Hanzlík, náměstek výkonného ředitele, hlavní právník, Česká bankovní asociace

Filip Hanzlík působí od roku 2012 v České bankovní asociaci jako hlavní právník, od října 2015 pak také jako náměstek výkonného ředitele ČBA. Je stálým představitelem ČBA na jednáních Výkonného výboru Evropské bankovní federace a stálým zástupcem ČBA v regionálním uskupení bankovních asociací ČR, Slovenska, Maďarska, Polska, Slovinska, Chorvatska, Bulharska a Rumunska „V8“.

Filip Hanzlík je absolventem magisterského studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a bakalářského studia politologie na fakultě sociálních věd tamtéž, dále absolvoval postgraduální studium na Ann Arbor Law School, University of Michigan. Před nástupem do České bankovní asociace působil v letech 1998-2011 na různých pozicích v advokacii.

Jan Frait
ředitel sekce finanční stability
Česká národní banka

profil

Jan Frait, ředitel sekce finanční stability, Česká národní banka

Jan Frait je ředitelem sekce finanční stability České národní banky. V ČNB pracuje od roku 2000. V letech 2000 až 2006 zastával funkci člena bankovní rady ČNB. Od roku 2007 působil v ČNB v různých manažerských pozicích v oblastech analýz finančních trhů a ekonomického výzkumu.

Ve své současné pozici zodpovídá za přípravu a provádění makroobezřetnostní politiky ČNB.

Marek Ličák
riaditeľ odboru dohľadu na makroúrovni
Národná banka Slovenska

profil

Marek Ličák, riaditeľ odboru dohľadu na makroúrovni, Národná banka Slovenska

Marek Ličák se narodil 14. července 1977 v Prešově na Slovensku. Vystudoval Fakultu ekonomiky a managementu na Slovenské poľnohospodárske univerzitě, kde získal titul v oboru Finance. Studoval také postgraduální program Master in Banking and Finance na Ghent University v Belgii. Na Slovenské poľnohospodárske univerzitě získal také titul PhD v business intelligence.

Svou kariéru v bankovnictví zahájil v roce 2001 v Dexia Bank v Belgii. Do Národné banky Slovenska nastoupil v roce 2003, kde v současné době působí na pozici riaditeľ odboru dohľadu na makroúrovni a je zodpovědný za analýzu systémových rizik ve slovenském finančním systému, za zprávy o finanční stabilitě i další analýzy zaměřené na oblast risku. Je také zodpovědný za implementaci makroekonomické politiky na Slovensku.

Marek Ličák je také členem několika pracovních skupin a komisí Evropské centrální banky (ECB), Evropské rady pro systémová rizika (ESRB), Evropské komice (EC) a dalších mezinárodních institucí.

Je častým řečníkem na konferencích a seminářích na Slovensku i v zahraničí. Je autorem několika publikací - zejména v oblasti finanční stability.

Mluví plynně anglicky, je ženatý a má pět dětí.

Tomáš Pardubický
generální ředitel
Finep

profil

Tomáš Pardubický, generální ředitel, Finep

Tomáš Pardubický působí jako generální ředitel a člen představenstva Finep Holding od roku 2007.

Od roku 1997 se podílel na budování eBanky, ze které v roce 2001 odcházel z pozice generálního ředitele a předsedy představenstva. Dále vedl poradenskou skupinu pro finanční instituce společnosti PwC a před nástupem do developerské společnosti Finep pracoval na pozici výkonného ředitele pro oblast organizace a řízení projektů v Komerční bance.

Tomáš Pardubický vystudoval VŠE v Praze a University of Economics ve finském Turku.

Jan Hrubý
CEO
RE/MAX

profil

Jan Hrubý, CEO, RE/MAX

Jan Hrubý se začátkem roku 2019 připojil k týmu RE/MAX, kde působí na pozici Chief Executive Officer a uplatňuje svou výbornou znalost práce s franšízanty, procesního a systémového řízení i inovátorský přístup.

Již během studií začal pracovat jako asistent ve společnosti McDonald’s, kde se postupně vypracoval až na pozici provozního ředitele se zodpovědností za obchod McDonald’s v ČR s více než 2 500 zaměstnanci. V roce 2012 začal pracovat pro společnost Marionnaud CE/CK Hutchison Holdings, kde působil jako generální ředitel zodpovědný za obchodní aktivity konfernu ve střední Evropě.

Jan Hrubý studoval na Obchodní akademii E. Beneše v Praze směr zahraniční obchod, později na Vysoké škole ekonomie a managementu.

Jan Herian
Business Development Manager
ApPello

profil

Jan Herian, Business Development Manager, ApPello

Jan Herian působí v oblasti prodeje, obchodu a business developmentu inovativních produktů již více než 10 let. Své profesní zkušenosti rozvíjel u mezinárodních technologických společností, jako je Oracle či Scytl.

Od roku 2018 působí ve společnosti ApPello na pozici Business Development Manager.

Jan Herian vystudoval obor Mezinárodní vztahy a diplomacie na Anglo-American University in Prague.

Vladimír Vojtíšek
člen představenstva a vrchní ředitel pro rizika a finance
Hypoteční banka

profil

Vladimír Vojtíšek, čen představenstva a vrchní ředitel pro rizika a finance, Hypoteční banka

Vladimír Vojtíšek bankovní kariéru zahájil v ČSOB v roce 1998 a prvních pět let působil na obchodních pozicích, poté zastával funkci manažera procesů v oblasti úvěrů a vývoje aplikací. O dalších pět let později již toto oddělení řídil. Jako ředitel odboru Řízení rizik v Hypoteční bance pracuje od roku 2010.

Vojtíšek vystudoval Bankovní Institut vysokou školu v Praze, obor finance.

Vojtěch Batěk
Business Consultant, Portal Delivery & Consulting
Trask

profil

Vojtěch Batěk, Business Consultant, Trask Solutions

Vojtěch Batěk působí v oblasti financí od roku 2010, postupně prošel obchodními pozicemi v pojišťovnictví, stavební spořitelně a bankovnictví. Následně se přesunul do produktového managementu v Unicredit Bank se zaměřením na retailové úvěry. Naposledy působil v pozici Head of Lending ve Sberbank, kde měl na starost tým produktových a procesních managerů se zaměřením na hypoteční úvěry, spotřebitelské úvěry, kreditní karty, kontokorenty a úvěry pro malé a střední podnikatele.

V letošním roce se Vojtěch přesunul do technologické společnosti Trask, kde má na starost rozvoj primárně v oblasti hypotečních úvěrů a propojení nových technologií a inovací s tímto odvětvím.

Marek Macura
produktový ředitel
M&M Finance

Vojtěch Belling
ředitel sekce regulace a mezinárodní spolupráce na finančním trhu
Česká národní banka

profil

Vojtěch Belling, ředitel sekce regulace a mezinárodní spolupráce na finančním trhu, Česká národní banka

Vojtěch Belling absolvoval práva a sociální vědy na Karlově univerzitě.

V roce 2002 začal pracovat ve na Ministerstvu zahraničních věcí, následně působil na Ministerstvu práce a sociálních věcí a na Úřadu vlády, kde byl od r. 2010 státním tajemníkem pro evropské záležitosti. Od roku 2014 působí v České národní bance, kde byl nejprve ředitelem odboru EU a mezinárodních organizací a od r. 2018 je ředitelem sekce regulace a mezinárodní spolupráce. Působí rovněž akademicky. V minulosti vyučoval mj. na univerzitě v Heidelbergu a na pražské Právnické fakultě.

Dnes je docentem na Fakultě sociálně ekonomické v Ústí nad Labem (habilitace 2016 na Masarykově univerzitě). Je autorem řady odborných monografií a článků.

Radek Vachulka
manažer bydlení
Česká spořitelna

profil

Radek Vachulka, manažer bydlení, Česká spořitelna

Radek Vachulka se většinu svého profesního života zabývá financováním bydlení. V oboru pracuje od roku 2001, kdy nastoupil do GE Capital Bank. Mezi lety 2006 a 2016 působil ve finančně poradenské společnosti Gepard Finance, která patří mezi významné zprostředkovatele hypotečních úvěrů. Poté působil necelé dva roky jako šéf externího prodeje v Equa Bank.

V současnosti pracuje jako manažer bydlení v České spořitelně, do které nastoupil v dubnu 2018.

Jan Brejl
manažer externí distribuce
MONETA Money Bank

profil

Jan Brejl, manažer externí distribuce, MONETA Money Bank

Jan Brejl má v bankovnictví a v hypoteční oblasti již více než desetiletou profesní zkušenost. V roce 2010 nastoupil do GE Money Bank (dnes MONETA Money Bank) na pozici seniorního hypotečního makléře, kde se dále věnoval dalším rolím v rámci retailového i úvěrového bankovnictví. Od roku 2014 se věnuje externí distribuci.

Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy Univerzity v Brně.

Milan Roček
předseda představenstva
CenovaMapa.org
Hyposervis

profil

Milan Roček, předseda představenstva, Hyposervis & CenovaMapa.org

Milan Roček je spoluautorem a provozovatelem portálu CenovaMapa.org, který dlouhodobě sleduje a analyzuje trh rezidenčních nemovitostí v České republice. Současně je zakladatelem a majitelem společnosti Hyposervis.

Od roku 1999, kdy založil Hyposervis, se věnuje financování nemovitostí, zejména oblasti řízení financování developerských bytových projektů. Je autorem užitného vzoru Uspořádání systému pro řízení developerských projektů a desítek modelů pro financování developerských projektů. Spolu s kolegy z Hyposervisu a poradenské firmy Deloitte se v letech 2009 až 2012 podílel na vydání několika studií o rezidenčním trhu v České republice, zejména o vlivu finanční krize na rezidenční development.

Od roku 2014 se v rámci portálu CenovaMapa.org věnuje systematickému vytváření „data market standardu“ realitního trhu v České republice a téma vývoje cen nemovitostí pravidelně analyzuje a komentuje.

Je absolventem ČVUT, Fakulta stavební, pozemní stavitelství (1991).

Libor Ostatek
ředitel
Golem Finance

profil

Libor Ostatek, ředitel, GOLEM FINANCE

Libor Ostatek je ředitelem společnosti GOLEM FINANCE, kterou v roce 2006 založil.

Před tímto působením získal rozsáhlé zkušenosti v hypotečním financování jak v ČR, tak i ve Švýcarsku. V roce 1991 začal v Investiční bance v oddělení statistiky a od roku 1993 pracoval jako bankovní poradce. V letech 1995 až 1998 pracoval v Českomoravské hypoteční bance (dnes Hypoteční banka) ve funkci vrchního ředitele, kde odpovídal za vytvoření sítě hypotečních prodejců, marketing, metodiku a IT. Od roku 1999 do roku 2005 působil v GE. 1999 až 2002 vedl tým, se kterým v GE implementoval v roce 2000 hypoteční služby. Od poloviny roku 2002 pak působil v GE Capital Bank Switzerland, kde vedl hypoteční projekt. V roce 2005 z GE odešel, založil společnost Newvalues a působil jako hypoteční konzultant v bankovním sektoru v ČR a v zahraničí.

Libor Ostatek absolvoval fakultu strojního inženýrství (1986 až 1991) ČVUT Praha a postgraduální studium bankovnictví (1993 až 1994) VŠE Praha.

Zdenko Štefanides
Chief Economist
Všeobecná úverová banka

profil

Zdenko Štefanides, Chief Economist, Všeobecná úverová banka

Zdenko Štefanides působí od roku 2004 ve VÚB jako Chief Economist a Head of Economic Research. Před nástupem do Všeobecné úverové banky pracoval pro JPMorgan v Londýně jako Vice President in Economic Research se zaměřením na analýzy ekonomického a finančního trhu zemí v regionu střední a východní Evropy. Během svého působení v JPMorgan byl součástí týmu, který byl v průzkumu časopisu Institutional Investor ohodnocen jako nejlepší tým v rámci rozvojových trhů v letech 2001-2003. V letech 1998-1999 pracoval jako analytik Oddelenie menovej politiky Národné banky Slovenska. Zdenko Štefanides získal titul M.S. v oboru aplikované ekonomiky na Cornell University.

Zdenko Stefanides is Chief Economist and head of Economic Research at VUB since 2004.
Prior to joining VUB, Zdenko worked for JPMorgan in London, where he was Vice President in Economic Research, focusing on economic and financial market analyses of the Central and Eastern European countries. While with JPMorgan, he was a member of the team ranked number one in emerging markets research by Institutional Investor during the years 2001-03. Before then in 1998-99, he worked as an analyst with the Monetary Policy Department of the National Bank of Slovakia. Zdenko Stefanides hold M.S. degree in applied economics from Cornell University.

Petr Hána
Manager / Real Estate and Construction
Deloitte

profil

Petr Hána, Manager / Real Estate and Construction, Deloitte

Petr Hána je senior manažerem v oddělení zaměřeném na stavebnictví a nemovitosti. Specializuje se především na projekty zaměřené na oblast stavebnictví a řízení a optimalizaci portfolia nemovitostí. Podílí se na vývoji Cenové mapy transakčních cen.

Dále se věnuje projektům týkajícím se projektového řízení a controllingu, optimalizace procesů a organizační restrukturalizace stavebních a developerských společností. Spolupracoval na projektech v rámci České a Slovenské republiky pro významné stavební a developerské společnosti. Podílí se na přípravě průzkumů, analýz a studií zaměřených na vývoj rezidenčního trhu.

Martin Bálint
Business Consultant
ApPello

profil

Martin Bálint, Business Consultant, ApPello

Martin Bálint začal svou kariéru v oblasti financí roku 2001 ve společnosti GE Capital bank (dnes MONETA Money Bank), kde celkem 7 let působil na různých pozicích zaměřených na digitalizaci obchodních procesů a implementaci inovativních řešení. V následujících letech působil jako konzultant v oblasti business analýzy na projektech ve společnostech Česká Pojišťovna, Unicredit Leasing a Komerční banka.

V létě 2019 začal spolupráci se společností ApPello a v současné době působí jako stály člen projektového týmu ve společnosti J&T Bank.

Martin Novák
hlavní analytik
Broker Consulting

profil

Martin Novák, hlavní analytik, Broker Consulting

Martin Novák působí od roku 2013 ve společnosti Broker Consulting, kde měl nejprve na starosti podporu v oblasti zajištěných a nezajištěných úvěrů a bankovních služeb. Později zodpovídal za oblast investičních a penzijních produktů a od roku 2016 zajišťuje obě zmíněné oblasti a působí na pozici hlavního analytika.

Před nástupem do Broker Consulting pracoval v České spořitelně jako zpracovatel hypotečních úvěrů v rámci oddělení čerpání.

Vladimír Gašpar
Managing Partner
Dreamview

profil

Vladimír Gašpar, Managing Partner, Dreamview

Vladimír Gašpar má více než 15leté zkušenosti v oblasti bankovnictví a pojišťovnictví, kde se zaměřoval zejména na IT Project Management, Sales a Business Development i Customer Care.

V letech 2006-2016 působil v rámci NN Group, mj. na pozicích Director of Cutomer Care či Operations Life Manager pro Českou i Slovenskou republiku. Po dvouletém působení v ING Bank se v roce 2018 podílel na založení společnost Dreamview, která se stala výhradním distributorem produktů Snapview a InSign na českém a slovenském trhu.

Vladimír Gašpar absolvoval Vysokou školu manažmentu v Bratislavě.

Tomáš Hoření Samec
sociolog
Sociologický ústav AV ČR v.v.i.

profil

Tomáš Hoření Samec, sociolog, Sociologický ústav AV ČR v.v.i.

Tomáš Samec absolvoval doktorské studium sociologie na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a výzkumnou stáž na University of Vienna.

Zaměřuje se na výzkum diskurzu o bydlení a hypotéčních půjčkách a na nové formy poskytování bydlení realizované veřejnými a kolektivními aktéry. Publikuje v mezinárodních časopisech, například Urban Studies, Journal of Cultural Economy a Housing, Theory and Society.

Je editorem publikace Jak zajistit dostupné bydlení?, která je dostupná online na webu dostupnebydleni.soc.cas.cz.

Václav Orcígr
vedoucí kampaně Praha - město pro život
Arnika

profil

Václav Orcígr, vedoucí kampaně Praha - město pro život, Arnika

Václav Orcígr vystudoval na Masarykově univerzitě v Brně sociologii, v jejímž studiu nyní pokračuje postgraduálně na Fakultě sociálních věd UK, kde působí i pedagogicky.

Své odborné zaměření na koncepci práva na město a studium neoliberálního rozvoje měst kombinuje s prací v týmu územního rozvoje Prahy, ve kterém působí od svého nástupu do Arniky v roce 2015.

V průběhu roku 2017 koordinoval projekty na Ukrajině.

Michaela Pixová
sociální geografka

profil

Michaela Pixová, sociální geografka

Michaela Pixová je kritická sociální geografka, aktivistka, publicistka, vysokoškolská učitelka a překladatelka.

Během doktorátu na Přf UK se věnovala vztahu alternativních kultur a aktivní občanské společnosti k městskému prostředí, ve svém postdoktorském projektu na FSV UK zkoumala městská sociální hnutí, respektive aktivismus zaměřený na městský prostor a politiku. V roce 2010 stála u zrodu o.s. PragueWatch, kritické mapy městských proměn Prahy. Krátce působila jako mediální koordinátorka LGBTQ kampaně Jsme fér.

Nyní se věnuje především klimatickému aktivismu - pracuje jako koordinátorka Klimatické koalice a věnuje se propojování českého klimatického hnutí.

Bronislav Farkač
člen kolektivu
Sdílené domy

profil

Bronislav Farkač, člen kolektivu, Sdílené domy

Bronislav Farkač je členem kolektivu Sdílené domy, z. s., který se zaměřuje na vznik sítě domů, poskytující svým obyvatelům finančně dostupné bydlení ve společném vlastnictví. Cílem je vytvoření modelu, který by byl komunitní jak po stránce praktické, tak po stránce právní a finanční, včetně zajištění toho, aby domy v této síti trvale sloužily k účelu bydlení.

Kromě činnosti v kolektivu Sdílených domů se tématem práva na město dříve zabýval také ve sdružení Kulturou proti chátrání.

Profesně se věnuje sociální psychologii a výzkumu v oblasti duševního zdraví.

×
O společnosti SmithNovak
Naše konference poskytují společnostem příležitost k setkání, výměně zkušeností, navazování nových kontaktů a umožňují zvýšit viditelnost na trhu. Pyšníme se schopností vytipovat nejpodstatnější témata aktuální pro dané odvětví, hlavní hráče na trhu a nejnovější trendy, abychom tak mohli dodat našim klientům kvalitní obsah.
 
Témata programu
Tato konference se koná15. září 2020. Podrobný program bude brzy k dispozici. Pro více informací nás kontaktujte zde.
Hypoteční produkt
Rezidenční trh
Digitální transformace
Dostupnost bydlení
Oceňování nemovitostí
Vývoj českého a slovenského trhu
Scoring
Legislativa a regulace
Nejnovější technologie
 
Mezi pravidelné účastníky našich konferencí patří
 
Místo konání

Hotel Vienna House Andel’s Prague, s adresou v oblíbené čtvrti "Anděl", je vyhlášen svým designem, moderní architekturou a vřelým přijetím. Je ideální pro služební cesty i dovolenou. Hotel samotný i apartmánový komplex obklopují příjemné obchody, butiky a moderní restaurace a do Starého Města lze lehce dojít pěšky.

Andel's Hotel Prague
Stroupežnického 21
150 00 Praha 5
Web hotelu | Mapa

Konference se zúčastní

společnosti

banky
stavební spořitelny
hypoteční a realitní brokeři
technologické a FinTech společnosti
poradenské společnosti
advokátní kanceláře
rezidenční developeři

zástupci oddělení

C-level
Risk
Distribution
Sales
Project Management
Digital Transformation
Product Development
Underwriting
Credit Managementt
 
Registrace
Cena
14.750 KČ +DPH / Účastník

do pátku 7. 2.
Speciální nabídka: 3 za cenu 2

Zaregistrujte 2 delegáty a třetí má vstup zdarma. Při vyplňování registrace uveďte do pole Poznámka „H32“ a sleva Vám bude automaticky zohledněna.

Sleva bude uznána pouze v případě, že jména všech tří delegátů budou uvedena na jednom registračním formuláři. Tuto nabídku je možné uplatnit pouze při vyplňování přihlášky. Na zpětné nárokování nebude brán zřetel.

Tuto slevu není možné kombinovat s jinými. Nabídka je časově omezená.

Účastnický poplatek zahrnuje

  • Vstup na konferenci
  • Přístup ke konferenční aplikaci
  • Občerstvení včetně nápojů
  • Oběd

Zpracování osobních údajů

Účastníci souhlasí, že SmithNovak může zpracovat jejich osobní data za účelem účasti na této konferenci. Tyto údaje mohou zahrnovat: jméno, pracovní pozici, jméno společnosti, e-mailovou adresu, telefonní číslo, profilovou fotografii a citaci či komentář poskytnutý v souvislosti s touto konferencí. Všechna data budou zpracována v souladu s podmínkami zpracování osobních údajů společnosti SmithNovak a platnou legislativou.

Podmínky

Slevy se nedají kombinovat a na jejich zpětné uplatnění nebude brán zřetel.

Po přijetí správně vyplněné přihlášky Vám bude obratem vystavena faktura se splatností 14 kalendářních dní od data jejího vystavení. Pokud se zaregistrujete méně než 10 dní před začátkem akce, musí být platba připsána na náš účet nejpozději den před začátkem akce.

Při stornování přihlášky 30 a více kalendářních dní před akcí vám bude zaplacená částka vrácena v plné výši, při stornování 29 a méně kalendářních dní před akcí či nedostavení se na akci vám bude naúčtován storno poplatek ve výši 100 % z ceny vstupenky.

Zastoupení účastníka je možné pouze po předchozí domluvě.

Z důvodů mimo kontrolu organizátorů této akce se může změnit místo konání akce, obsah či načasování programu, nicméně takovéto změny v přiměřeném rozsahu nepředstavují důvod pro refundaci účastnického poplatku.

SmithNovak si vyhrazuje právo odložit nebo zrušit akci z naléhavých důvodů, které jsou mimo naši kontrolu, v tomto případě bude poplatek plně refundován. SmithNovak neručí za žádné dodatečné výdaje účastníků, jakými jsou například výdaje na ubytování či cestovné.

SmithNovak neručí za žádné individuální či jiné dopravní zdržení, za těchto podmínek jsou uplatněny běžné stornovací podmínky.

V případě teroristického či jiného incidentu, který přímo zabrání v provedení akce si SmithNovak vyhrazuje právo ponechat si 50% účastnického poplatku jako příspěvek na administrativní a jiné náklady s akcí spojené.


SmithNovak © | Kontakt