Hlavní partner
13. ročník konference
Hypotéka 2019
26. září 2019, Praha

Hlavní partner


Technologická a konzultační společnost Trask

Seznamte se společností Trask, která již 25 let stojí za technologickými inovacemi v České republice i v zahraničí. Společnost s více než 550 odborníky na digitalizační technologie, je uznávaným partnerem předních společností v oblasti financí, automotive a telekomunikací. S více než 8 pobočkami v Čechách, Slovensku, Německu a Rakousku dnes dosahuje ročního obratu přes 1 mld. korun (40 mil. Euro).

Společnost, která je postavena na znalostech a inovacích působí na trhu již od roku 1994 a je dlouholetým partnerem firem či institucí v oblastech financí, automobilového průmyslu, telekomunikací i utilit. Mezi zákazníky společnosti patří například Erste Group, KBC, Societe Generale Group, MONETA Money Bank, či ŠKODA AUTO. Dlouhodobá partnerství a porozumění oboru dává Trasku prostor přinášet nová řešení a postupy, které pomáhají jeho klientům být úspěšnější – ať již z pohledu vlastní efektivity nebo z pohledu získávání a udržení nových klientů či zavádění nových produktů.

Trask stojí za řadou digitálních invencí na českém trhu, jako je první ryze bezpapírový úvěr, inteligentní vytěžování a ověřování pravosti osobních dokladů, 3D Car konfigurátor Škody Auto, spolupráce na konceptu Connected Car nebo modulární vizualizace založená na IoT.

Mobilita, Cloud, umělá inteligence, blockchain, internet věcí, nová regulatorika, API ekonomika a další technologie zásadním způsobem přetvářejí character nabízených služeb a chování zákazníků. Digitalizace a s tím spojená transformace postupů i systémů jsou právě ty oblasti, kde  Trask je schopen nejvíce pomoci.

Pro více informací navštivte: www.trask.cz

 
 

Partnerská banka


Hypoteční banka je moderní, flexibilní, specializovaná banka s unikátním přístupem ke svým klientům i obchodním partnerům. Od roku 2007 se nepřetržitě drží na absolutním vrcholu hypotečního trhu v České republice. Na trhu působí již 23 let a poskytuje služby na špičkové úrovni. Banka se dlouhodobě věnuje zjednodušení a digitalizaci svých služeb, aby maximálně vyšla vstříc požadavkům svých klientů. Dokonalý přehled a kontrolu své hypotéky kdykoliv a odkudkoliv získají klienti v internetovém prostoru - Hypoteční zóně. Úvěr lze v bance pohodlně uzavřít nejen na klasické pobočce, ale i prostřednictvím internetu nebo virtuální pobočky.

Kvalitu poskytovaných služeb dlouhodobě oceňuje i odborná veřejnost a produkty Hypoteční banky tak pravidelně figurují na předních místech oborových soutěží Zlatá koruna, Banka roku a další. Hypoteční banka dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci SOS dětské vesničky, která umožňuje opuštěným dětem získat láskyplný domov.

Pro více informací navštivte: www.hypotecnibanka.cz

 
 

Prémioví partneři

ApPello patří již 20 let mezi přední fintech dodavatele poskytující softwarová řešení pro loan origination, risk management a front-end řešení. V ApPellu neustále pracujeme na zdokonalování naší platformy (ApPello Digital Platform), která v současné době představuje jedno z nejrozsáhlejších dostupných řešení v regionu střední Evropy.

Neustále se zaměřujeme na zdokonalování za použití nejlepších dostupných technologií, což urychluje náš vývoj a zároveň nám umožňuje rychleji reagovat na jakékoli právní změny. Naším hlavním cílem je poskytování softwarových řešení, která nejen splní všechna očekávání klienta, ale také umožní koncovým uživatelům provádět nutné úpravy bez využití vlastních IT zdrojů.

Pro více informací navštivte: www.appello.eu

 
 

Portál CenovaMapa.org je specializovaná internetová aplikace, která od roku 2010 zpracovává nejucelenější databázi informací o realitním a developerském trhu a skutečných prodejních cenách evidovaných katastrálními úřady, za které se aktuálně prodávají nové i starší byty a rodinné domy. CenovaMapa.org tyto informace třídí podle jednotlivých typů nemovitostí a územní příslušnosti. Shrnuje tak vše podstatné o nemovitostech a jejich cenách na jednom místě.

CenovaMapa.org od roku 2019 poskytuje data z celého území České republiky, jak z měst, tak z venkova a transakční data z katastru nemovitostí rozšířila v roce 2019 i o data o vývoji nabídek sekundárního realitního trhu v posledních pěti letech.
Aplikace současně poskytuje detailní informace o více než 2000 novostavbách bytových projektů, postavených od roku 1994 do současnosti, analyzuje vývoj jejich ceníků, nabídkových cen, prodanosti v čase i aktuální stav nabídky na trhu.

Bankám poskytuje celou sadu analytických nástrojů pro specifické využití v jednotlivých odděleních bank. Mezi ty nejvýznamnější patří nástroj pro on-line oceňování „Valuátor“, který byl v roce 2019 inovován na významně vyšší úroveň jako Valuátor 2.0 a to zapojením matematických modelů, regresních analýz a propojením všech dostupných datových sad. Dále pak rozsáhlý Document Management listin týkajících se aktuálních bytových projektů, čítající již více než 50 000 dokumentů typu Nabývací titul, Stavební povolení nebo Prohlášení vlastníka, které jsou přehledně sestaveny u každého developerského projektu nebo specializované analytické reporty pro kontrolu bankovního portfolia u projektového i hypotečního financování.

Pro více informací navštivte: www.cenovamapa.org

 
 

Mediální partneři

Portál www.Roklen24.cz je exkluzivní portál o ekonomice, financích a investicích, který poskytuje aktuální ekonomické zpravodajství, real-time data, grafy, analýzy, videa a rozhovory. Zprávy a informace o ekonomice a finančních trzích sleduje nejbonitnější skupina uživatelů na českém internetu.

Jde především o fyzické osoby a firmy zajímající se o ekonomiku, finance, investování a alokaci volného kapitálu.

Pro více informací navštivte: www.roklen24.cz

 
 

Odborný server Hypoindex.cz je nejvýznamnějším poskytovatelem nezávislých informací z oblasti hypotečního a realitního trhu. Vydává ukazatel Fincentrum Hypoindex, který již od roku 2003 sleduje průměrnou úrokovou sazbu hypotečních úvěrů poskytnutých českými bankami domácnostem.

Pro více informací navštivte: www.hypoindex.cz

 
 

Měsíčník Bankovnictví je určen zejména pro vyšší a vrcholový management odpovědný za řízení a tržní úspěch finančních společností, pro pracovníky podílející se v těchto firmách na tvorbě produktů, jejich marketingu, podpoře prodeje, organizaci a řízení. Časopis přináší informace o situaci na kapitálových a finančních trzích, o trendech a vývoji v retailovém a investičním bankovním sektoru, o nových produktech a informačních technologiích využívaných v bankovnictví.

Předplatitelé získávají také mobilní aplikaci, díky které mohou mít všechna vydání vždy u sebe. Bankovnictví je partnerem všech významných konferencí z oboru profesionálních  nancí a organizátorem odborných seminářů.

Pro více informací navštivte: www.bankovnictvionline.cz

 
 

Investujeme.sk je odborný portál o investíciách, osobných financiách a finančnom sprostredkovaní. Pravidelne informuje aj o témach financovania bývania. Zdôrazňuje pritom zodpovedným prístup k zadlžovaniu i k vytváraniu osobného finančného majetku.

Pro více informací navštivte: www.investujeme.sk

 
 

Profi Poradenství a Finance je odborný magazín pro profesionální finanční poradce, kteří žádají každý měsíc kvalitní analýzy, spolehlivý informační servis, strategie, rady a náměty, které potřebuje každý profesionál v oboru finančního poradenství.

Čtenáři jsou manažeři a profesionálové na straně zprostředkovatelů finančních služeb, kteří se zabývají nezávislým finančním poradenstvím a potřebují tak spolehlivé informace ke své práci. Značnou část čtenářů tvoří zprostředkovatelé registrovaní u ČNB.

Pro více informací navštivte: www.profipf.cz

 
 

Na webovém portálu Peníze.cz, který každý měsíc navštíví více než 1,5 milionu Čechů a Češek, najdete praktické a srozumitelné rady ze světa osobních financí. Dozvíte se, jak správně vyplnit daňové přiznání, kolik stojí dobře nastavené životní pojištění a jak ho vybrat, nebo jak správně investovat, abyste se zajistili na stáří a nemuseli se spoléhat na stát.

Kromě toho u nás najdete největší databázi kalkulaček od výpočtu čisté mzdy a důchodového věku přes výpočet mateřské až po kalkulačky cestovního pojištění nebo povinného ručení. Vše na jednom místě!

Pro více informací navštivte: www.penize.cz

 
 

Časopis Finmag

Na každém čísle pracujeme dva měsíce – déle než kdokoliv jiný. Hledáme důležitá témata a čerstvé perspektivy. Oddělujeme signál od šumu. Baví nás to. Vás to bude bavit taky. Na konci je totiž časopis, který si přečtete celý. Časopis, se kterým budete chytřejší. Finmag.

Pro více informací navštivte: finmag.penize.cz

 
 

Poradci-sobě.cz je nezávislý web pro finanční profesionály a přináší jim články a videa z poradenské praxe, komunitní prostředí pro diskuse, blogy odborníků i možnosti propagace. Jedná se o nejčtenější medium s více jak 14.000 registrovanými uživateli. Registrujte se na poradci-sobe.cz!

Pro více informací navštivte: www.poradci-sobe.cz

 
 

CFO World je projekt orientovaný na finanční ředitele. Jeho primárním cílem je informovat o novinkách v oblasti práce finančních ředitelů, tj. ukázat, že svět financí není jen prostředím nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických plánů.

CFO World společně s finančními řediteli hledá odpovědi na otázky jak řídit kapitál, monitorovat peněžní toky, jak zvýšit výkonnost firmy, kontrolovat a řídit rizika s ohledem na efektivitu a hodnotu firmy. CFO World informuje o hledání cest k dokonalosti finančního řízení, o výměně zkušeností a znalostí, o nástrojích ke zvýšení profesní odbornosti a vzdělávání, zamýšlí se nad tím, jak posílit prestiž finančního řízení podporou kariérového růstu.

Pro více informací navštivte: www.cfoworld.cz

 
 

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) je neziskový spolek, který od roku 2001 sdružuje přední představitele developerských a investičních společností, realitních, právních a poradenských kanceláří, bank a dalších organizací činných na realitním trhu. Mezi členy jsou i zástupci veřejné správy a akademické obce se zájmem o tuto oblast. Díky rozmanité členské základně představuje ARTN seskupení jedinečné svou univerzální a profesionální kompetencí, které v tomto smyslu nemá v ČR obdoby. ARTN se ve svých aktivitách zaměřuje na odbornou i laickou veřejnost. Je odborným garantem prestižní soutěže Best of Realty, během níž každoročně uděluje Award for Excellence – výroční cenu za mimořádný přínos rozvoji českému trhu nemovitostí.

Pro více informací navštivte: www.artn.cz

 
 

Financnimys.cz je nezávislý online ekonomický magazín. Přináší aktuální i analytické informace ze světa financí. Oslovuje běžného i poučeného spotřebitele finančních produktů. Nabízí praktické informace, ne odborné poradenství nebo samotné finanční produkty.

Pro více informací navštivte: www.financnimys.cz


SmithNovak © | Kontakt