Rekordní počet účastníků!
12. ročník konference
Hypotéka 2018
9. říjen 2018, Praha

Hlavní partner


 

ApPello patří již 20 let mezi přední fintech dodavatele poskytující softwarová řešení pro loan origination, risk management a front-end řešení. V ApPellu neustále pracujeme na zdokonalování naší platformy (ApPello Digital Platform), která v současné době představuje jedno z nejrozsáhlejších dostupných řešení v regionu střední Evropy.

Neustále se zaměřujeme na zdokonalování za použití nejlepších dostupných technologií, což urychluje náš vývoj a zároveň nám umožňuje rychleji reagovat na jakékoli právní změny. Naším hlavním cílem je poskytování softwarových řešení, která nejen splní všechna očekávání klienta, ale také umožní koncovým uživatelům provádět nutné úpravy bez využití vlastních IT zdrojů.

Pro více informací navštivte: www.appello.eu

 
 

Platinový partner


Portál CenovaMapa.org je internetová aplikace, která zpracovává nejucelenější databázi informací o skutečných prodejních cenách evidovaných katastrálními úřady, za které se aktuálně prodávají nové i starší byty a rodinné domy. CenovaMapa.org tyto informace třídí podle jednotlivých typů nemovitostí a územní příslušnosti. Shrnuje tak vše podstatné o nemovitostech a jejich cenách na jednom místě.

CenovaMapa.org současně poskytuje detailní informace o téměř 2000 novostavbách bytových projektů, postavených od roku 1994 do současnosti, analyzuje vývoj jejich nabídkových cen, prodanosti v čase i aktuální stav nabídky na trhu.

Bankám poskytuje nástroj pro on-line oceňování „Valuátor“ a rozsáhlý Document Management listin týkajících se aktuálních bytových projektů.

Pro více informací navštivte: www.cenovamapa.org

 
 

Partnerská banka


Hypoteční banka je moderní, flexibilní, specializovaná banka s unikátním přístupem ke svým klientům i obchodním partnerům. Od roku 2007 se nepřetržitě drží na absolutním vrcholu hypotečního trhu v České republice. Na trhu působí již 23 let a poskytuje služby na špičkové úrovni. Banka se dlouhodobě věnuje zjednodušení a digitalizaci svých služeb, aby maximálně vyšla vstříc požadavkům svých klientů. Dokonalý přehled a kontrolu své hypotéky kdykoliv a odkudkoliv získají klienti v internetovém prostoru - Hypoteční zóně. Úvěr lze v bance pohodlně uzavřít nejen na klasické pobočce, ale i prostřednictvím internetu nebo virtuální pobočky.

Kvalitu poskytovaných služeb dlouhodobě oceňuje i odborná veřejnost a produkty Hypoteční banky tak pravidelně figurují na předních místech oborových soutěží Zlatá koruna, Banka roku a další. Hypoteční banka dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci SOS dětské vesničky, která umožňuje opuštěným dětem získat láskyplný domov.

Pro více informací navštivte: www.hypotecnibanka.cz

 
 

Sponzor


Naše společnost působí na trhu od roku 1993 a za dobu své existence jsme se stali jedním z předních dodavatelů informačních technologií a systémů v České republice. Naše softwarová řešení pomáhají velkým společnostem především z finančního sektoru.

Specializujeme se na úvěrové produkty a navazující procesy, collateral management, collections, poskytování bankovní součinnosti, datové schránky, robotizaci, dohled a optimalizaci IT infrastruktury a v neposlední řadě získávání elektronických dat poskytovaných Katastrem nemovitostí za pomoci produktu KNBox, který nabízí sledování vybraných nemovitostí a monitorování případných změn v listu vlastnictví.

Pro více informací navštivte: www.stringdata.cz

 
 

Partner


Jsme milovníci vína, zkrátka Vínovníci. Vyhledáváme kvalitní víno, jídlo a dobrou společnost. Ale hlavně to víno! Víme, že to nejlepší nenajdete v supermarketech, ale přímo u poctivých vinařů v jejich sklípcích. Proto je pravidelně navštěvujeme a vybíráme pro vás jen nejlepší z nejlepších. O naše favoritní vína se s vámi dělíme na zážitkových degustacích, v dárkových balíčcích pro zaměstnance firem a na různých vinných eventech.

Pro více informací navštivte: www.vinovnici.cz

 
 

Mediální partneři


Týdeník Echo

Týdeník Echo, jako součást vydavatelství Echo Media, které reaguje na zásadní vývoj českého mediálního trhu po změně vlastníků mediálních domů, které přešly do rukou vlivových a politických subjektů. Za vznikem vydavatelství Echo Media, a.s., nestojí žádná mocensko-politická struktura a jeho financování zaručuje nezávislost. Role médií pro fungování státu s demokratickým zřízením je nenahraditelná. Zajišťuje svobodu projevu, kritické posuzování jednání politiků, státních institucí a plní důležitou kontrolní funkci.

Naším mottem je Nezávislost jako byznys model. Názorový Týdeník Echo navazuje na úspěšný internetový deník echo24.cz. Přináší komentáře, analýzy, rozhovory se zajímavými osobnostmi. Reflektuje společenskou a politickou situaci u nás i ve světě.

Pro více informací navštivte: www.echo24.cz

 
 

Profi Poradenství a Finance je odborný magazín pro profesionální finanční poradce, kteří žádají každý měsíc kvalitní analýzy, spolehlivý informační servis, strategie, rady a náměty, které potřebuje každý profesionál v oboru finančního poradenství.

Čtenáři jsou manažeři a profesionálové na straně zprostředkovatelů finančních služeb, kteří se zabývají nezávislým finančním poradenstvím a potřebují tak spolehlivé informace ke své práci. Značnou část čtenářů tvoří zprostředkovatelé registrovaní u ČNB.

Pro více informací navštivte: www.profipf.cz

 
 

Portál www.Roklen24.cz je exkluzivní portál o ekonomice, financích a investicích, který poskytuje aktuální ekonomické zpravodajství, real-time data, grafy, analýzy, videa a rozhovory. Zprávy a informace o ekonomice a finančních trzích sleduje nejbonitnější skupina uživatelů na českém internetu.

Jde především o fyzické osoby a firmy zajímající se o ekonomiku, finance, investování a alokaci volného kapitálu.

Pro více informací navštivte: www.roklen24.cz

 
 

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) je neziskový spolek, který od roku 2001 sdružuje přední představitele developerských a investičních společností, realitních, právních a poradenských kanceláří, bank a dalších organizací činných na realitním trhu. Mezi členy jsou i zástupci veřejné správy a akademické obce se zájmem o tuto oblast. Díky rozmanité členské základně představuje ARTN seskupení jedinečné svou univerzální a profesionální kompetencí, které v tomto smyslu nemá v ČR obdoby. ARTN se ve svých aktivitách zaměřuje na odbornou i laickou veřejnost. Je odborným garantem prestižní soutěže Best of Realty, během níž každoročně uděluje Award for Excellence – výroční cenu za mimořádný přínos rozvoji českému trhu nemovitostí.

Pro více informací navštivte: www.artn.cz

 
 

Na webovém portálu Peníze.cz, který každý měsíc navštíví více než 1,5 milionu Čechů a Češek, najdete praktické a srozumitelné rady ze světa osobních financí. Dozvíte se, jak správně vyplnit daňové přiznání, kolik stojí dobře nastavené životní pojištění a jak ho vybrat, nebo jak správně investovat, abyste se zajistili na stáří a nemuseli se spoléhat na stát.

Kromě toho u nás najdete největší databázi kalkulaček od výpočtu čisté mzdy a důchodového věku přes výpočet mateřské až po kalkulačky cestovního pojištění nebo povinného ručení. Vše na jednom místě!

Pro více informací navštivte: www.penize.cz

 
 

Časopis Finmag

Na každém čísle pracujeme dva měsíce – déle než kdokoliv jiný. Hledáme důležitá témata a čerstvé perspektivy. Oddělujeme signál od šumu. Baví nás to. Vás to bude bavit taky. Na konci je totiž časopis, který si přečtete celý. Časopis, se kterým budete chytřejší. Finmag.

Pro více informací navštivte: finmag.penize.cz

 
 

Odborný server Hypoindex.cz je nejvýznamnějším poskytovatelem nezávislých informací z oblasti hypotečního a realitního trhu. Vydává ukazatel Fincentrum Hypoindex, který již od roku 2003 sleduje průměrnou úrokovou sazbu hypotečních úvěrů poskytnutých českými bankami domácnostem.

Pro více informací navštivte: www.hypoindex.cz


SmithNovak © | Kontakt