Hypotéka 2017
PRAHA
17. říjen 2017

Hlavní partner


 

ApPello is a leading software solution provider specialized in front-to-back-office banking solutions, covering all phases of the Credit Risk Management and Cash management process. The company is headquartered in Budapest and has subsidiaries in other important cities including Bucharest, Dubai, Prague, Vienna and Zagreb.

ApPello develops and implements innovative solutions to improve it’s clients’ productivity and efficiency.

Our innovative approach is demonstrated in solutions such as our Web Development Platform which provides unparalleled opportunities to create and change business logic (data model, screens, business rules, workflow and reports) by parameterizing only, without development, even by bank staff.

Pro více informací navštivte: www.appello.eu

 
 

Platinový partner


 

Hypoteční banka

Hypoteční banka je specializovanou bankou, která na českém trhu působí přes 20 let. S tržním podílem pravidelně atakujícím hranici 30 % je největším poskytovatelem hypoték u nás. O úspěchu Hypoteční banky rozhoduje její moderní, flexibilní a vstřícný přístup k partnerům a klientům. Žádost o úvěr lze dnes pohodlně uzavřít prostřednictvím internetu nebo virtuální pobočky.

Kvalitu poskytovaných služeb dlouhodobě oceňuje i odborná veřejnost a produkty Hypoteční banky tak pravidelně figurují na předních místech oborových soutěží Zlatá koruna, Banka roku a další. Hypoteční banka dlouhodobě podporuje neziskovou organizaci SOS dětské vesničky, která umožňuje opuštěným dětem získat láskyplný domov.

Pro více informací navštivte: www.hypotecnibanka.cz

 
 

Sponzoři


 

Portál CenovaMapa.org je internetová aplikace, která zpracovává nejucelenější databázi informací o skutečných prodejních cenách evidovaných katastrálními úřady, za které se aktuálně prodávají nové i starší byty a rodinné domy. CenovaMapa.org tyto informace třídí podle jednotlivých typů nemovitostí a územní příslušnosti. Shrnuje tak vše podstatné o nemovitostech a jejich cenách na jednom místě.

CenovaMapa.org současně poskytuje detailní informace o téměř 2000 novostavbách bytových projektů, postavených od roku 1994 do současnosti, analyzuje vývoj jejich nabídkových cen, prodanosti v čase i aktuální stav nabídky na trhu.

Bankám poskytuje nástroj pro on-line oceňování „Valuátor“ a rozsáhlý Document Management listin týkajících se aktuálních bytových projektů.

Pro více informací navštivte: www.cenovamapa.org

 
 

Raiffeisenbank poskytuje v České republice široké spektrum bankovních služeb soukromé i firemní klientele. Zaměřuje se primárně na náročnější klienty, kteří mají zájem o vysokou kvalitu služeb, aktivní správu svých financí a profesionální poradenství. Klienty obsluhuje v síti více než 130 poboček a klientských center, poskytuje rovněž služby specializovaných hypotečních center, osobních, firemních a podnikatelských poradců.

Na českém trhu působí od roku 1993. Nabídku kvalitních služeb banky potvrzuje celá řada získaných domácích i mezinárodních ocenění. V roce 2016 uspěla v cenách Hospodářských novin a stala se Nejlepší bankou roku 2016 a zároveň Klientsky nejpřívětivější bankou roku 2016.

Pro více informací navštivte: www.rb.cz

 
 


Loxon is a software company offering integrated lending and risk management software solutions for the banking industry covering the entire lending, collection and risk management lifecycle. The core value is the strong capability of business and technology innovation keeping the company continuously a step ahead of competitors. Loxon has become the leading provider of the lending and risk management software market in the CEE region.

Loxon is actively building its customer base in the MEA and CIS regions. Loxon products and services for retail, SME and corporate lending, collateral management and evaluation, credit rating/scoring, collection, early warning are applied in 25+ countries.

Pro více informací navštivte: www.loxon.hu

 
 

Mediální partneři


 

Deník E15 patří již od roku 2007 mezi nejrespektovanější názorová média v České republice. Společně s webem E15.cz je komplexním a aktuálním zdrojem zpráv z domácí a světové ekonomiky, politiky, byznysu a financí. Tyto informace přináší ve stále oblíbenější podobě kompaktního plnobarevného listu s rozsahem od 16 do 40 stran. Deník E15 dvakrát týdně rozšiřují tematické speciály. Speciály se převážně věnují obchodním a exportním tématům.

Pro více informací navštivte: www.e15.cz

 
 

Realitní a zpravodajský server REALITYČECHY.CZ patří díky své desetileté historii k nejvyhledávanějším realitním portálům v ČR. Denně prezentuje více než 70 000 nemovitostí od téměř 1 000 realitních kanceláří. Každý si může rychle a přehledně vybrat nejen dům, byt, chatu či pozemek, ale také komerční nemovitost, obchod nebo kancelářské prostory. K vyhledávání lze využít i unikátní hypoteční vyhledávač. Redakce pravidelně přináší zpravodajství z trhu s realitami. V jednotlivých rubrikách najdete informace o dostupnosti bydlení, vývoji cen bytů, nových zákonech a řadě dalších novinek ze světa nemovitostí. Přečíst si můžete také exkluzivní rozhovory.

REALITYČECHY.CZ, portál, na kterém naleznete vše, co hledáte.

Pro více informací navštivte: www.realitycechy.cz

 
 

GRAND REAL CITY s.r.o. je největší vydavatelství v ČR zaměřené na realitní trh.

Vydáváme 2 regionální tituly GRAND REALCITY PRAHA A STŘEDNÍ ČECHY a GRAND REALCITY BRNO A JIŽNÍ MORAVA v nákladu 2 miliony výtisků za rok. Oslovíme tak více jak 5 milionů čtenářů. Časopisy jsou distribuovány do lokalit s vysokou koncentrací ekonomicky aktivních osob. Největší podíl distribučních lokalit tvoří business centra, čerpací stanice, realitní kanceláře, restaurace, atd…

Naše produkty působí na českém trhu již od roku 2001. Máme 16 let zkušeností  a komplexní přehled o realitním trhu. Dlouhodobě mapujeme realitní trh, jeho zákonitosti i komunikační kanály. Pravidelně Investujeme do výzkumů a technologií.

Pro více informací navštivte: www.realcity.cz

 
 

E-zin Stavební fórum vychází každý den už od roku 2001.

Cílem časopisu je komplexní mapování vývoje na realitním trhu České republiky včetně nezbytných přesahů do zahraničí. Vedle dění v jednotlivých segmentech trhu, resp.developmentu, se SF soustavně věnuje i realitnímu obchodu a investicím, stavebnictví, architektuře či urbanismu a v neposlední řadě také veškeré legislativě, kterou je u nás regulována výstavba i samotný realitní trh.

Klíčovým produktem SF jsou konferenční aktivity. Odborných akcí pořádá kolem tří desítek ročně, a to v různých formátech (diskusní setkání nebo snídaně, konference, developerský „čaj o páté“ atd.). Na těchto akcích se setkávají a společně diskutují představitelé všech realitních oborů.

Pro více informací navštivte: www.stavebni-forum.cz

 
 

odborní partneři


 

Asociace finančních zprostředkovatelů a finančních poradců České republiky, z.s. (AFIZ, z.s.) vznikla v roce 2002 jako dobrovolná samoregulační profesní organizace právnických a fyzických osob podnikajících na území České republiky v oblasti finančního zprostředkování a poradenství. Členy AFIZ jsou společnosti Bohemia Servis Finance, Consultor, Effectconsulting, KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, Partners Financial Services, Salve Finance, Společnost finančních poradců, Top-Pojištění.cz, ZFP akademie a cca 600 individuálních členů – fyzických osob.

Členové AFIZ se zavázali k dodržování samoregulačních norem včetně Etického kodexu, za jejichž porušení jsou disciplinárně odpovědní. AFIZ se mimo jiné podílí na řadě projektů, směřujících ke zkvalitnění služeb poskytovaných v oblasti finančního zprostředkování a poradenství.

Pro více informací navštivte: www.afiz.cz

 
 

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) je neziskový spolek, který od roku 2001 sdružuje přední představitele developerských a investičních společností, realitních, právních a poradenských kanceláří, bank a dalších organizací činných na realitním trhu. Mezi členy jsou i zástupci veřejné správy a akademické obce se zájmem o tuto oblast. Díky rozmanité členské základně představuje ARTN seskupení jedinečné svou univerzální a profesionální kompetencí, které v tomto smyslu nemá v ČR obdoby. ARTN se ve svých aktivitách zaměřuje na odbornou i laickou veřejnost. Je odborným garantem prestižní soutěže Best of Realty, během níž každoročně uděluje Award for Excellence – výroční cenu za mimořádný přínos rozvoji českému trhu nemovitostí.

Pro více informací navštivte: www.artn.cz

 
 

Unie společností finančního zprostředkování a poradenství (USF) je neziskovým profesním sdružením právnických osob podnikajících na území České republiky v oblasti finančního zprostředkování a poradenství. Unie sdružuje celkem 21 řádných členů – nejvýznamnějších finančně poradenských společností z celé ČR. Členská základna pokrývá všechny významné modely finančního poradenství, od univerzálních multiproduktových sítí, přes specializované investiční či pojišťovací poradce až po poolové či direct-salesové služby.

Ve všech oblastech jsou členové Unie lídry poradenského trhu, přičemž celkový podíl jejich obchodní produkce dosahuje u většiny finančních produktů přes polovinu obratu generovaného všemi zprostředkovateli a poradci v ČR.

Pro více informací navštivte: www.usfcr.cz


SmithNovak © | Kontakt