10. ročník konference
Hypotéka 2016
20. říjen 2019, Praha

Hlavní partner


 

ApPello is a leading software solution provider specialized in front-to-back-office banking solutions, covering all phases of the Credit Risk Management and Cash management process. The company is headquartered in Budapest and has subsidiaries in other important cities including Bucharest, Dubai, Prague, Vienna and Zagreb.

ApPello develops and implements innovative solutions to improve it’s clients’ productivity and efficiency.

Our innovative approach is demonstrated in solutions such as our Web Development Platform which provides unparalleled opportunities to create and change business logic (data model, screens, business rules, workflow and reports) by parameterizing only, without development, even by bank staff.

Pro více informací navštivte: www.appello.eu

 
 

Sponzoři


 

Hypoteční banka je specializovanou bankou, která na českém trhu působí přes 20 let. S tržním podílem pravidelně atakujícím hranici 30 % je největším poskytovatelem hypoték u nás. V jejím čele stojí od roku 2004 Jan Sadil, který se stal v roce 2014 Bankéřem roku. O úspěchu Hypoteční banky rozhoduje její moderní, flexibilní a vstřícný přístup k partnerům a klientům. Žádost o úvěr lze dnes pohodlně uzavřít prostřednictvím internetu nebo virtuální pobočky. Kvalitu poskytovaných služeb dlouhodobě oceňuje i odborná veřejnost a produkty Hypoteční banky tak pravidelně figurují na předních místech oborových soutěží Zlatá koruna, Banka roku a další.

Pro více informací navštivte: www.hypotecnibanka.cz

 
 

Portál CenovaMapa.org je internetová aplikace, která zpracovává nejucelenější databázi informací o skutečných prodejních cenách evidovaných katastrálními úřady, za které se aktuálně prodávají nové i starší byty a rodinné domy. CenovaMapa.org tyto informace třídí podle jednotlivých typů nemovitostí a územní příslušnosti. Shrnuje tak vše podstatné o nemovitostech a jejich cenách na jednom místě.

CenovaMapa.org současně poskytuje detailní informace o téměř 2000 novostavbách bytových projektů, postavených od roku 1994 do současnosti, analyzuje vývoj jejich nabídkových cen, prodanosti v čase i aktuální stav nabídky na trhu.

Bankám poskytuje nástroj pro on-line oceňování „Valuátor“ a rozsáhlý Document Management listin týkajících se aktuálních bytových projektů.

Pro více informací navštivte: www.cenovamapa.org

 
 


Společnost StringData s.r.o. je výlučně česká společnost působící na trhu informačních technologií od roku 1993. Společnost se specializuje se na dodávku produktových systémových řešení v oblasti risk managementu a vymáhání v oblasti finančního sektoru. Kombinací pokročilých technologií, významné znalosti business procesů a zkušeností s řešením odborné problematiky poskytuje klientům profesionální řešení pro zajištění zákonné bankovní součinnosti, řešení exekucí a insolvencí, vymáhání pohledávek v rané a pozdní fázi a řízení portfolia zajištění úvěrů.

Do portfolia produktů patří také nástroje na automatizaci procesů a činností formou robotizace nebo simulační nástroje pro monitoring dostupnosti a výkonnosti aplikací z pohledu reálných uživatelů.

Pro více informací navštivte: www.stringdata.cz

 
 


Loxon is a software company offering integrated lending and risk management software solutions for the banking industry covering the entire lending, collection and risk management lifecycle. The core value is the strong capability of business and technology innovation keeping the company continuously a step ahead of competitors. Loxon has become the leading provider of the lending and risk management software market in the CEE region. Loxon is actively building its customer base in the MEA and CIS regions. Loxon products and services for retail, SME and corporate lending, collateral management and evaluation, credit rating/scoring, collection, early warning are applied in 25+ countries.

Pro více informací navštivte: www.loxon.hu

 
 

Partner


 

Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) je neziskový spolek, který od roku 2001 sdružuje přední představitele developerských a investičních společností, realitních, právních a poradenských kanceláří, bank a dalších organizací činných na realitním trhu. Mezi členy jsou i zástupci veřejné správy a akademické obce se zájmem o tuto oblast. Díky rozmanité členské základně představuje ARTN seskupení jedinečné svou univerzální a profesionální kompetencí, které v tomto smyslu nemá v ČR obdoby. ARTN se ve svých aktivitách zaměřuje na odbornou i laickou veřejnost. Je odborným garantem prestižní soutěže Best of Realty, během níž každoročně uděluje Award for Excellence – výroční cenu za mimořádný přínos rozvoji českému trhu nemovitostí.

Pro více informací navštivte: www.artn.cz

 
 

Mediální Partner


 

Realitní a zpravodajský server REALITYČECHY.CZ patří díky své desetileté historii k nejvyhledávanějším realitním portálům v ČR. Denně prezentuje více než 70 000 nemovitostí od téměř 1 000 realitních kanceláří. Každý si může rychle a přehledně vybrat nejen dům, byt, chatu či pozemek, ale také komerční nemovitost, obchod nebo kancelářské prostory. K vyhledávání lze využít i unikátní hypoteční vyhledávač. Redakce pravidelně přináší zpravodajství z trhu s realitami. V jednotlivých rubrikách najdete informace o dostupnosti bydlení, vývoji cen bytů, nových zákonech a řadě dalších novinek ze světa nemovitostí. Přečíst si můžete také exkluzivní rozhovory.

REALITYČECHY.CZ, portál, na kterém naleznete vše, co hledáte.

Pro více informací navštivte: www.realitycechy.cz


SmithNovak © | Kontakt