Effective Networking
Meet key new NPL industry contacts all in
one place over the course of two busy days.
Main Partner
Hlavní partner
A major regional meeting of NPL Buyers, Sellers, Servicers & Advisors
SPECIAL OFFER
Book 3 delegate tickets for the price of 2!
10. ročník konference
Setkání českého hypotečního trhu

Registrace


Cena:  12.750 Kč + DPH / Účastník

Vyplňte online Registrační formulář zde


Naše cena za delegáta zahrnuje;

  • Vstup na konferenci
  • Komplexní materiály
  • Občerstvení, které zahrnuje kávu, čaj, studené nápoje
  • Oběd

Podmínky

Cena této akce zahrnuje oběd, nápoje, občerstvení a dokumentaci.
Platba musí být obdržena před začátkem akce.

Po přijetí správně vyplněné přihlášky Vám obratem vystavíme fakturu se splatností 30 kalendářních dní od data jejího vystavení. Pokud se zaregistrujete méně než 30 dní před začátkem akce, musí být platba obdržena před začátkem prvního dne akce. Při stornování přihlášky 15 a více kalendářních dní před akcí získáte zpět celý poplatek, při stornování 14 a méně kalendářních dní před akcí získáte zpět 50% ceny.

Zastoupení účastníka či rozdělení dnů mezi delegáty je možné bez omezení.

Z důvodů mimo kontrolu organizátorů této akce se může změnit místo akce, obsah či načasování programu, ale změny v přiměřeném rozsahu nepředstavují důvod pro refundaci účastnického poplatku.

SmithNovak si vyhrazuje právo odložit nebo zrušit akci z naléhavých důvodů, které jsou mimo naši kontrolu, v tomto případě bude poplatek plně refundován. SmithNovak neručí za žádné dodatečné výdaje účastníků, jakými jsou například ubytovací či cestovní výdaje.

SmithNovak neručí za žádné individuální či jiné dopravní zdržení, za těchto podmínek jsou uplatněny běžné stornovací podmínky.

V případě teroristického či jiného incidentu, který přímo zabrání v provedení akce si SmithNovak vyhrazuje právo ponechat si 50% účastnického poplatku jako příspěvek na administrativní a jiné náklady s akcí spojené.


SmithNovak © | Kontakt