Debt Collection & Sales
21. březen 2018

Hlavní partner


 

ApPello is a fintech vendor of the lending industry providing front-to-back-office banking solutions, which cover all phases of the Loan Process, including Loan Origination, Credit Scoring, Collateral Handling, Loan Monitoring and Collection. Our team has a deep expertise in Credit Risk and Core Banking solutions.

ApPello has been recognized by Gartner and included as one of the Representative Emerging Digital Banking Vendors in Digital Banking Multichannel Solution Market in the Gartner’s “Market Guide for Digital Banking Multichannel Solutions”. Our first principle is developing user-focused solutions which do not only meet the business requirements, but can be set without IT involvement.

Pro více informací navštivte: www.appello.eu

 
 

Sponzoři


 

Společnost KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o. (KRUK) je členem skupiny KRUK – mezinárodní společnosti, založené v roce 1998 a působící v České republice, Polsku, Rumunsku, Německu, Itálii, Španělsku a na Slovensku. Společnost KRUK se zaměřuje na správu pohledávek finančních ústavů a korporátních zákazníků. Spravuje pohledávky bank, pojišťoven, telefonních operátorů i poskytovatelů energií a dalších služeb. Motto společnosti „Pomáháme splácet dluhy“ je výsledkem inovační politiky orientované na smírná řešení.

Partnerský, osobní přístup k zadluženým osobám či firmám a pochopení jejich situace jsou hlavní přednosti, kterými se KRUK vyznačuje. Cílem tohoto přístupu je motivovat zadlužené osoby k zahájení jednání o splacení dluhů ve formě splátek, které si mohou dle své aktuální finanční situace dovolit.

Pro více informací navštivte: cz.kruk.eu

 
 

LogiCall přináší zákazníky i peníze

Péče o zákazníky prochází významnými změnami. Nízká hladina nezaměstnanosti, fáze ekonomického cyklu a legislativní změny působí na motivy a strukturu dlužníků. Neřešené potíže mnohočetných exekucí a změny v insolvencích jsou rovněž zásadním faktorem v chování zákazníků. O to více hledají zodpovědní věřitelé lepší nastavení procesů.

LogiCall je lídrem v této oblasti. V kontaktním centru spravujeme zákaznické linky, vedeme prodejní kampaně, zajišťujeme schůzky pro obchodníky, vyřizujeme reklamace. Jménem věřitele voláme neplatícím zákazníkům těsně po lhůtě splatnosti. Pod hlavičkou LogiCall vymáháme pohledávky s vysokou úspěšností, pod hlavičkou advokátní kanceláře zajišťujeme soudní inkaso a spolupracujeme s úspěšnými exekutory.

Pro více informací navštivte: www.logicall.cz

 
 

Collection Hub

CollectionHub.com Ltd. (www.collectionhub.com) je online platforma, která urychluje proces a snižuje cenu přeshraničního vymáhání pohledávek. Naším cílem je usnadnit mezinárodní vymáhání v souladu s nejvyššími etickými standardy propojením věřitelů s vybranými inkasními agenturami v zemi a místě, kde se dlužník nachází. CollectionHub.com Ltd. je členem islanské finanční a e-commerce skupiny DCG s pobočkami v Praze, Reykjavíku a Kodani.

Pro více informací navštivte: www.collectionhub.com

 
 

Odborný partner


 

FENCA, the Federation of European National Collection Associations, represents the interests of credit management, debt collection and debt purchase sector on the European level, liaising with the institutions of the European Union, stakeholders in the European financial services industry, consumer groups and the public.

Founded in 1993, FENCA’s 23 national member associations represent over 75% of all credit management, debt collection and debt purchase companies in Europe and hold more than 80% of the market share within the EU, with in excess of 80,000 staff providing services for more than five million businesses, including SMEs, European and overseas banks, as well as the public sector across the EU.

For more information, see: www.fenca.org

 
 

Mediální partner


 

UDRŽOVÁNÍ PŘEHLEDU O DĚNÍ V OBORU JE SOUČÁSTÍ PROFESNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ

Zpravodajský portál pro banky a pojišťovny Czechbanking.cz přináší aktuální informace z Vašeho oboru. Rychlý přehled zpráv, který šetří čas, zasíláme 3x týdně na Váš email.

Na jednom místě získáte informace z trhu o nových produktech, nových kampaních, o lidech a jejich funkcích, o výsledcích průzkumů, výsledcích hospodaření, o aktivitách společenské odpovědnosti, tiskovkách, eventech…

Zpravodajský portál pro banky a pojišťovny Czechbanking byl spuštěn v roce 2014 jako pátý profesní projekt vydavatelství Erich Handl. Vydavatelství Erich Handl dále vydává od roku 2005 profesní magazíny Autodealers, Automakers, Autologistika a Ekologická revue.

Pro více informací navštivte: www.czechbanking.cz

 
 

Měsíčník Bankovnictví je určen zejména pro vyšší a vrcholový management odpovědný za řízení a tržní úspěch finančních společností, pro pracovníky podílející se v těchto firmách na tvorbě produktů, jejich marketingu, podpoře prodeje, organizaci a řízení. Časopis přináší informace o situaci na kapitálových a finančních trzích, o trendech a vývoji v retailovém a investičním bankovním sektoru, o nových produktech a informačních technologiích využívaných v bankovnictví.

Předplatitelé získávají také mobilní aplikaci, díky které mohou mít všechna vydání vždy u sebe. Bankovnictví je partnerem všech významných konferencí z oboru profesionálních  nancí a organizátorem odborných seminářů.

Pro více informací navštivte: www.bankovnictvionline.cz

 
 

CFO World je projekt orientovaný na finanční ředitele. Jeho primárním cílem je informovat o novinkách v oblasti práce finančních ředitelů, tj. ukázat, že svět financí není jen prostředím nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických plánů.

CFO World společně s finančními řediteli hledá odpovědi na otázky jak řídit kapitál, monitorovat peněžní toky, jak zvýšit výkonnost firmy, kontrolovat a řídit rizika s ohledem na efektivitu a hodnotu firmy. CFO World informuje o hledání cest k dokonalosti finančního řízení, o výměně zkušeností a znalostí, o nástrojích ke zvýšení profesní odbornosti a vzdělávání, zamýšlí se nad tím, jak posílit prestiž finančního řízení podporou kariérového růstu.

Pro více informací navštivte: www.cfoworld.cz


SmithNovak © | Kontakt