Akce 3 za cenu 2do pátku 17. 5.
2. ročník konference
Debt Collection
Setkání českého a slovenského trhu pohledávek
4. červen 2019, Praha

Hlavní partner

ApPello is a fintech vendor of the lending industry providing front-to-back-office banking solutions, which cover all phases of the Loan Process, including Loan Origination, Credit Scoring, Collateral Handling, Loan Monitoring and Collection. Our team has a deep expertise in Credit Risk and Core Banking solutions.

ApPello has been recognized by Gartner and included as one of the Representative Emerging Digital Banking Vendors in Digital Banking Multichannel Solution Market in the Gartner’s “Market Guide for Digital Banking Multichannel Solutions”. Our first principle is developing user-focused solutions which do not only meet the business requirements, but can be set without IT involvement.

Pro více informací navštivte: www.appello.eu

 
 

Partner

B4B INKASSO se zaměřuje na profesionální management firemních pohledávek (B2B) i spotřebitelských pohledávek (B2C), které kladou vždy vysoké požadavky na bezpečnost a rychlost zpracování, což spo¬lečnost B4B splňuje i pro ty nejnáročnější klienty. B4B vyvíjí a rozšiřuje vymáhací pro¬cesy, které vyhovovují všem typům klientů - od malého podnikatele až po banku či mobilního operátora. Při vymáhání jsou v maximálně možné míře využívány mimosoudní aktivity, část pohledávek je také řešena soudní a exekuční cestou a B4B INKASSO nabízí pomoc v podobě profesionálního přístupu v kombinaci s dobrou cenou daných služeb.

Zvláštní zřetel klade B4B na inkaso pohledávek v zahraničí, kde je pro klienty realizováno vymáhání pohle¬dávek prostřednictvím skupiny B4B v Rakousku, Polsku a na Slovensku. V mnoha dalších zemích pak společnost vymá¬hám pohledávky za pomoci lokálních inkasních partnerů.

Pro více informací navštivte: www.b4b-inkasso.com

 
 

Odborní partneři

Česká asociace věřitelů je sdružením fyzických a právnických osob, jehož hlavním cílem je chránit práva věřitelských subjektů v České republice bez ohledu na jejich velikost, právní formu, profesní či oborové zaměření. Svou činností přispívá ke zefektivnění právního systému i celospolečenské osvětě tak, aby uspořádání vztahů mezi věřiteli a dlužníky bylo důstojné a spravedlivé.

Pro více informací navštivte: www.asociaceveritelu.cz

 
 

Asociácia slovenských inkasných spoločností (ASINS) je záujmové združenie právnických osôb, združených za účelom propagácie dobrého mena profesionálnych spoločností zaoberajúcich sa inkasom pohľadávok. Cieľom združenia je najmä zastupovať a chrániť záujmy svojich členov a dbať na dodržiavanie právnych predpisov a etických princípov týkajúcich sa inkasa pohľadávok. Združenie vzniklo v apríli 2010 a združuje 8 inkasných spoločností na Slovensku.

Pro více informací navštivte: www.asins.sk

 
 

Mediální partneři

Portál www.Roklen24.cz je exkluzivní portál o ekonomice, financích a investicích, který poskytuje aktuální ekonomické zpravodajství, real-time data, grafy, analýzy, videa a rozhovory. Zprávy a informace o ekonomice a finančních trzích sleduje nejbonitnější skupina uživatelů na českém internetu.

Jde především o fyzické osoby a firmy zajímající se o ekonomiku, finance, investování a alokaci volného kapitálu.

Pro více informací navštivte: www.roklen24.cz

 
 

Měsíčník Bankovnictví je určen zejména pro vyšší a vrcholový management odpovědný za řízení a tržní úspěch finančních společností, pro pracovníky podílející se v těchto firmách na tvorbě produktů, jejich marketingu, podpoře prodeje, organizaci a řízení. Časopis přináší informace o situaci na kapitálových a finančních trzích, o trendech a vývoji v retailovém a investičním bankovním sektoru, o nových produktech a informačních technologiích využívaných v bankovnictví.

Předplatitelé získávají také mobilní aplikaci, díky které mohou mít všechna vydání vždy u sebe. Bankovnictví je partnerem všech významných konferencí z oboru profesionálních  nancí a organizátorem odborných seminářů.

Pro více informací navštivte: www.bankovnictvionline.cz

 
 

CFO World je projekt orientovaný na finanční ředitele. Jeho primárním cílem je informovat o novinkách v oblasti práce finančních ředitelů, tj. ukázat, že svět financí není jen prostředím nudných čísel a účetnictví, že jde především o lidi, kteří mají velký smysl pro zodpovědnost a často řeší úkoly i mimo oblast finančního řízení, monitoringu a kontroly finančních procesů, plateb, cash-flow, finančního plánu a rozpočtu a vytváření strategických plánů.

CFO World společně s finančními řediteli hledá odpovědi na otázky jak řídit kapitál, monitorovat peněžní toky, jak zvýšit výkonnost firmy, kontrolovat a řídit rizika s ohledem na efektivitu a hodnotu firmy. CFO World informuje o hledání cest k dokonalosti finančního řízení, o výměně zkušeností a znalostí, o nástrojích ke zvýšení profesní odbornosti a vzdělávání, zamýšlí se nad tím, jak posílit prestiž finančního řízení podporou kariérového růstu.

Pro více informací navštivte: www.cfoworld.cz

 
 

Profi Poradenství a Finance je odborný magazín pro profesionální finanční poradce, kteří žádají každý měsíc kvalitní analýzy, spolehlivý informační servis, strategie, rady a náměty, které potřebuje každý profesionál v oboru finančního poradenství.

Čtenáři jsou manažeři a profesionálové na straně zprostředkovatelů finančních služeb, kteří se zabývají nezávislým finančním poradenstvím a potřebují tak spolehlivé informace ke své práci. Značnou část čtenářů tvoří zprostředkovatelé registrovaní u ČNB.

Pro více informací navštivte: www.profipf.cz

 
 

Na webovém portálu Peníze.cz, který každý měsíc navštíví více než 1,5 milionu Čechů a Češek, najdete praktické a srozumitelné rady ze světa osobních financí. Dozvíte se, jak správně vyplnit daňové přiznání, kolik stojí dobře nastavené životní pojištění a jak ho vybrat, nebo jak správně investovat, abyste se zajistili na stáří a nemuseli se spoléhat na stát.

Kromě toho u nás najdete největší databázi kalkulaček od výpočtu čisté mzdy a důchodového věku přes výpočet mateřské až po kalkulačky cestovního pojištění nebo povinného ručení. Vše na jednom místě!

Pro více informací navštivte: www.penize.cz

 
 

Časopis Finmag

Na každém čísle pracujeme dva měsíce – déle než kdokoliv jiný. Hledáme důležitá témata a čerstvé perspektivy. Oddělujeme signál od šumu. Baví nás to. Vás to bude bavit taky. Na konci je totiž časopis, který si přečtete celý. Časopis, se kterým budete chytřejší. Finmag.

Pro více informací navštivte: finmag.penize.cz


SmithNovak © | Kontakt